Harmonelo Vitality

Neohodnotené

Harmonelo Vitality – prebiotiká – posilnenie imunity, zníženie napätia a únavy

Ak sa chcete zaregistrovať kliknite tu, alebo nás kontaktujte                                                         

Pri registrácii máte 25% zľavu a pri kúpe 4 produktov máte 1 kus zdarma.

štandardná cena: €54 –10 % €48,60
Dostupnosť: do 4 dní (5 ks)
Kód: 417
Harmonelo Vitality
Neohodnotené
vitality c bez ovoce hi
Akcia
ZADARMO –10 %

Podrobný popis

Harmonelo Vitality – prebiotiká – posilnenie imunity, zníženie napätia a únavy, 500ml

Doplnok stravy Harmonelo Vitality je tekutý výživový doplnok na báze prebiotickej rozpustnej vlákniny z čakanky. Obsahuje jedinečnú kombináciu aktívnych enzýmov papaínu, bromelaínu a proteázy.

Obsiahnuté Aloe vera pôsobí ako účinný antioxidant, ktorý prispieva k očiste organizmu. Základom nápoja je 85% rozpustná čakanková vláknina na báze fruktooligosacharidov, ktorá podporuje množenie priateľských črevných baktérií.

Naštartuj svoju imunitu
Základom nápoja je rozpustná čakanková vláknina na báze fruktooligosacharidov, ktorá podporuje množenie priateľských črevných baktérií. Doplnok stravy, ktorý obsahuje prepracovanú kombináciu aktívnych látok. Predovšetkým enzýmov – ako sú papaín, bromelain a proteázy – vhodne doplnených o aloe vera.
Užívanie Harmonelo Vitality prispieva k posilneniu imunitného systému, znižuje napätie a únavu. Udržuje normálnu hladinu cukru v krvi a tiež zdravý stav pokožky. Vďaka absencii živočíšnych enzýmov je produkt vhodný aj pre vegetariánov a vegánov.

Hlavné výhody:
Sirup sa rýchlo vstrebáva – vysoká biologická dostupnosť aktívnych zložiek
Jednoduché použitie
Bez lepku, mliečnych zložiek
Sladené rozpustnou vlákninou
Prispieva k posilneniu imunitného systému
Má nízky glykemický index
Čo podporuje Harmonelo Vitality:
Prirodzená obranyschopnosť – imunitný systém
Zmiernenie až odstránenie napätia a únavy
Antioxidant – pomalšie starnutie
Čistenie a detoxikácia
Normálna hladina cukru v krvi
Zdravý stav pokožky
Normálna funkcia črevného mikrobiómu
KATEGÓRIE: IMUNITA, PRÍRODNÁ LEKÁREŇ, PROBIOTIKÁ A PREBIOTIKÁ, SIRUPY (BEZ CUKRU), VÝŽIVOVÉ DOPLNKY A INÉ

Popis
Zloženie aktívnych látok:
Aloe pravá, šťava z lístkového gélu juice (Aloe vera) 6660 mg, proteázy (prolyloligopeptidáza z Aspergillus oryzae) 18750 HUT *, proteolytický enzým papaín (z plodu papáje melónovej, Carica papaya) 20 mg, proteolytický enzým bromelain (z plodu ananásovníku, Ananás sp.) 20 mg, Čakanková vláknina 2200 mg, Steviol-glykozidy (stévie) 10 mg.

*) HUT – proteolytické aktivita, vyjadrená hemoglobinovými jednotkami ako tyrozín (1 HUT jednotka je taká aktivita enzýmu, ktoré premenia hemoglobín s koncentráciou 1,1 mg / ml za jednu minútu na tyrozín)

Aloe vera (Aloe pravá čiže Aloe Barbadensis Miller)Patrí medzi sukulenty známe pre svoju schopnosť zadržiavať dostatok vody a živín. Existuje viac ako 200 druhov aloe, ale iba 3 až 4 druhy obsahujú účinné látky.

Harmonelo Vitality obsahuje tú, ktorá je mnohými považovaná za najúčinnejšiu – Aloe Barbadensis (Miller). Tento druh Aloe je pôvodom z Mexika a pri jeho pestovaní sa nepoužívajú žiadne chemické hnojivá.
Nositeľa zázračných účinkov Aloe vera nájdeme v strede jej listov. Je ním polotekutý priehľadný gél obsahujúci celý rad účinných látok, ktoré prinášajú celé spektrum účinkov. Medzi najvýznamnejšie látky patria špecifické polysacharidy, enzýmy, vitamíny, minerály a stopové prvky, organické kyseliny, aminokyseliny, steroly a ďalšie.

Proteázy a enzýmy
Špecifické zloženie prípravku Harmonelo Vitality predstavuje vysoko účinnú kombináciu fungálnych, lipolytických a proteolytických enzýmov, ktorých účinok je oveľa vyšší ako účinok voľnej pankreatické proteázy obsiahnuté v bežných produktoch. Ide o inováciu, ktorá prekoná mnohokrát zastarané, doposiaľ dostupné výrobky.

Harmonelo Vitality obsahuje vysoko účinnú širokospektrálne proteázu. Neobsahuje enzýmy živočíšneho pôvodu, preto je vhodné pre vegetariánov i vegánov.

Účinné látky papaín a bromelain získavame z ovocia:

Účinnosť je naviac posilnená roztokom fruktooligosacharidov (rozpustnej vlákniny). Táto vláknina prispieva k ochrane enzýmov v tráviacom trakte a tým zvyšuje ich účinnosť. Vďaka použitiu lyofilizačnej technológie – sušenie mrazom – sú enzýmy vysoko stabilné.

Čo je lyofilizačná technológia?
Lyofilizačná technológia, tiež nazývaná sušenie mrazom či desikáciou je metóda sušenia vlhkých materiálov šetrná k obsiahnutým účinným látkam. Enzýmy, ktoré sú použité v Harmonelo Vitality sú získavané práve sušením mrazom, čo je forma sušenia, pri ktorej nedochádza k denaturácii čiže porušeniu štruktúry aktívnych zložiek. Takto sušené látky majú zachovanú účinnosť, akoby boli čerstvé.

Rozpustná vláknina
Nová generácia prebiotík na báze upravených, enzymaticky stekutených čakankových fruktooligosacharidov prispieva k prirodzenej obnove črevného mikrobiómu. Pôsobí vo všetkých častiach čreva, ako v tenkom, tak hrubom. Túto vlákninu nevie naše telo využiť, stráviť ani vstrebať. Je však dôležitou živinou prospešné črevné baktérie v našich črevách.
Okrem toho podporuje množenie baktérií bifidogénneho typu v črevách. V tom hrubom navyše zvyšuje produkciu butyrátu priateľskými črevnými baktériami. Butyrát je pre naše telo veľmi prospešná látka. Slúži tiež ako zdroj energie pre bunky črevnej sliznice, a tým napomáha k obnove jej integrity (celistvosti).

Stévia sladká (Stevia rebaudiana Bertoni)

Stévia je voľne rastúci ker v tropických a subtropických oblastiach Južnej a Strednej Ameriky. Hlavná sila tohto kríku je ukrytá v jeho listoch a stonkách, ktoré obsahujú látku steviozid. Tá je 200-300krát sladšia ako sacharóza a má zanedbateľný energetický obsah. Po stáročia bola a je stévia využívaná v prírodnej medicíne, a preto sú zvolené ako sladidlo práve Steviol-glykozidy.

Zloženie:

Rozpustná vláknina z koreňa čakanky obyčajnej (Cichorium intybus) na báze fruktooligosacharidov **, aloa pravá (šťava z lístkového gélu), proteázy, papain, bromelain, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), sorban draselný a benzoan sodný (konzervanty), steviol-glykozid , xantanová guma.

Dávkovanie:

1 × denne 20 ml, sirup možno konzumovať priamo, prípadne možno odporúčanú dávku rozriediť v čaji, vode alebo inom nápoji.Po otvoreni syrup treba uchovávať v chladničke.

Jedná sa o doplnok stravy, ktorý nie je vhodný pre tehotné či dojčiace ženy a pre deti do 3 rokov. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí.

** Vláknina obsahuje zvyškové množstvo zmesi glukózy, fruktózy a sacharózy (max.15%)

Bohužiaľ podľa súčasnej legislatívy a NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 (zo 16. mája 2012), ktoré platia od 14.12.2012, nám neumožňuje popisovať účinky našich doplnkov na ľudský organizmus. Mohli by vzbudiť dojem zakázaného zdravotného alebo liečebného účinku bylín a prírodných látok aj napriek tomu, že sa používajú stovky rokov a pomohli mnohým ľuďom.