Harmonelo Probio

Neohodnotené

Harmonelo Probio k udržaniu črevnej mikrobioty a lepšej a hladšej priechodnosti čriev 500ml

Ak sa chcete zaregistrovať kliknite tu, alebo nás kontaktujte                                                         

Pri registrácii máte 25% zľavu a pri kúpe 4 produktov máte 1 kus zdarma.

štandardná cena: €54 –10 % €48,60
Dostupnosť: do 4 dní (5 ks)
Kód: 647
Harmonelo Probio
Neohodnotené
harmonelo probio hi
ZADARMO –10 %

Podrobný popis

Doplnok stravy Harmonelo Probio je sirup na báze prebiotickej rozpustnej vlákniny z čakanky. Obsahuje jedinečnú kombináciu 12 probiotických kmeňov šetrne ošetrených tzv. Tyndalizační technológiou, vďaka ktorej si probiotiká zachovávajú svoj účinok. Odporúčaná dávka obsahuje probiotikum vyrobené z 10 miliárd baktérií. Produkt je posilnený čistým inulínom, čím sa vytvára silný synergický efekt na priateľské črevné baktérie.

 Hladké zažívanie po celý deň

Chutný sirup na báze prebiotickej rozpustnej vlákniny z čakanky. Obsahuje jedinečnú kombináciu 12 probiotických kmeňov. Probiotiká sú šetrne ošetrená tzv. Tyndalizační technológií, nedochádza tak k narušeniu probiotického účinku a priateľské baktérie si zachovávajú svoj účinok.
Uvádzame na trh úplne nový doplnok stravy, ktorého hlavným cieľom je pôsobiť priaznivo na črevnú mikrobiotu - napomáha k udržaniu jej normálneho stavu a zároveň k lepšej a hladšie priechodnosti čriev. Jednou z najväčších výhod je potom možnosť použitia aj v neštandardných prípadoch, keď nie je odporúčané užívať bežne dostupná probiotiká.

 Hlavné výhody:

  •      Sirup sa rýchlo vstrebáva - vysoká biologická dostupnosť aktívnych zložiek
  •      Jednoduché použitie
  •      Bez lepku a mliečnych zložiek
  •      Sladené rozpustnou vlákninou a glykozidy steviolu získanými z rastliny stévia
  •      Podporuje zvýšenie frekvencie stolice a pravidelné vyprázdňovanie
  •      Produkt je posilnený čistým inulínom, ktorý vytvára silný synergický efekt na priateľské črevné baktérie
  •      Nízky glykemický index

Zloženie aktívnych látok:

Harmonelo Probio obsahuje vyvážený komplex 12 rôznych probiotických kmeňov * v počte 10 miliárd priateľských baktérií v základnej dennej dávke. Čakanková vláknina 2,7 g v dennej dávke. Steviol-glykozidy (stévie) 10 mg.

 Čomu prispieva Harmonelo Probio:

  •      Normálnemu stavu črevnej mikrobioty
  •      Lepšie a hladšie priechodnosti čriev
  •      Zvýšenie početnosti stolice

 Rozpustná vláknina

Nová generácia prebiotík na báze upravených, enzymaticky stekutených čakankových fruktooligosacharidov prispieva k prirodzenej obnove črevnej mikrobioty. Pôsobí vo všetkých častiach čreva, ako v tenkom, tak hrubom. Túto vlákninu nevie naše telo využiť, stráviť ani vstrebať. Je však dôležitou živinou pre naše prospešnej črevnej baktérie.

Okrem toho podporuje množenie baktérií bifidogenního typu v črevách. V tom hrubom navyše zvyšuje produkciu butyrátu priateľskými črevnými baktériami. Butyrát je pre naše telo veľmi prospešná látka. Slúži tiež ako zdroj energie pre bunky črevnej sliznice, a tým napomáha k obnove jej integrity (celistvosti).

 Probiotiká a prebiotiká

WHO - Svetová zdravotnícka organizácia definuje probiotiká ako živé organizmy, ktoré, ak sú aplikované v dostatočnom množstve, pôsobí priaznivo na zdravotný stav hostiteľa.

Probiotické kultúry, ktoré používame, sú testované a bezpečné priateľské baktérie, ktorý prirodzene obývajú ľudské tráviace ústrojenstvo. Všeobecne sú probiotiká chápaná ako látky priaznivo ovplyvňujúce vývoj črevnej mikrobioty.

Prebiotiká sú pre človeka nestráviteľné látky, ktorých konzumácia má priaznivý fyziologický účinok na hostiteľa. Toto je dosiahnuté selektívnou stimuláciou rastu alebo aktivity niektorých kmeňov črevnej mikrobioty. Najčastejšie sa jedná o oligosacharidy (FOS, GOS), vlákninu, pektíny a celulózu. S nadsádzkou sa dá povedať, že prebiotiká sú potravou pre probiotiká.

Mikrobiálne spoločenstvá sú jedny z najstarších organizmov a súčasť nášho sveta. Nachádza sa všade. Vo vzduchu, vo vode, v potrave aj vo vnútri nášho tela. Preto je dobré žiť s nimi v harmónii.

 Stévia sladká (Stevia rebaudiana Bertoni)

Stévia je voľne rastúci ker v tropických a subtropických oblastiach Južnej a Strednej Ameriky. Hlavná sila tohto kríku je ukrytá v jeho listoch a stonkách, ktoré obsahujú látku steviozid. Tá je 200-300krát sladší ako sacharóza a má zanedbateľný energetický obsah. Po stáročia bola a je stévia využívaná v prírodnej medicíne, a preto sme zvolili ako sladidlo práve Steviol-glykozidy.

 Zloženie:

Rozpustná vláknina z koreňa čakanky obyčajnej (Cichorium intybus) na báze fruktooligosacharidov **, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), inulín, tyndalizovaná probiotiká - 12 kmeňov (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei, Lactobacillus reuteri, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium animalis, Bifidobacterium infantis, Streptococcus thermophilus), sorban draselný a benzoan sodný (konzervanty), aróma lesné plody, steviol-glykozid, xantanová guma.

 Dávkovanie:1 × denne 20 ml, sirup možno konzumovať priamo, prípadne možno odporúčanú dávku rozriediť v čaji, vode alebo inom nápoji. Jedná sa o doplnok stravy, ktorý nie je vhodný pre tehotné či dojčiace ženy a pre deti do 3 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí.

 Bohužiaľ podľa súčasnej legislatívy a NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 (zo 16. mája 2012), ktoré platia od 14.12.2012, nám neumožňuje popisovať účinky našich doplnkov na ľudský organizmus. Mohli vzbudiť dojem zakázaného zdravotného alebo liečebného účinku bylín a prírodných látok aj napriek tomu, že sa používajú stovky rokov a pomohli mnohým ľuďom