Spevňujúci denný krém s Granátovým jablkom a Maca-Peptidmi

Neohodnotené

Spevňujúci denný krém s Granátovým jablkom a Maca-Peptidmi 40ml

€23
Dostupnosť: Skladom (5 ks)
Kód: 186
Spevňujúci denný krém s Granátovým jablkom a Maca-Peptidmi
Neohodnotené

Podrobný popis

Spevňujúci denný krém s Granátovým jablkom a Maca-Peptidmi


Cez deň je naša pleť vystavená celému radu nepriaznivých vplyvov ako je smog, UV-žiarenie, modré žiarenie z mobilných telefónov alebo počítačov. Tieto faktory výrazne prispievajú k rýchlejšiemu starnutiu pokožky. Cez deň preto pokožka potrebuje produkt bohatý na antioxidanty, ktorý jej pomôže lepšie regenerovať a odolávať stresovým faktorom. Spevňujúci denný krém s olejom z Granátových semienok s Maca-peptidmi pleť regeneruje, hydratuje, viditeľne vyhladzuje vrásky a dodáva potrebnú dávku antioxidantov. Denný krém sa veľmi rýchlo vstrebáva bez pocitu mastnoty a je vhodný na použitie pre všetky typy pleti.
Rýchlo sa vstrebávajúce zloženie s ochranou proti modrému svetlu pokožku spevňuje a dodáva jej rozjasnený vzhľad. Organický olej z granátového jablka a Maca-Peptidy posilňujú regeneračnú schopnosť pokožky a redukujú drobné linky a vrásky. Pokožka je vyživená a pružnejšia.

Spevňuje pleť a redukuje vrásky
Pomáha pleť chrániť pred modrým svetlom
Pre prirodzene rozžiarenú pokožku
Dlhotrvajúca výživa

Dermatologicky testované. Nekomedogénne.

Účinnosť klinicky testovaná:
76 % súhlasí: pleť je pružnejšia*
82 % súhlasí: pleť je rozžiarená*

*in-use štúdia, 33 žien, aplikácia 2x denne počas 4 týždňov

Peptidy z organického Maca koreňa pomáhajú zjemniť vrásky, podporujú regeneračné procesy pokožky a posilňujú zdravý jas pleti. Granátové jablko je jedným z najsilnejších prírodných antioxidantov – intenzívne podporuje regeneráciu pokožky.