Slimseen Coffee mix

Neohodnotené

Halo Slimseen coffee mix 

€54,50
Dostupnosť: Skladom (5 ks)
Kód: 129
Slimseen Coffee mix
Neohodnotené
106 halo slimseen coffee mix
ZADARMO

Podrobný popis

Halo Slimseen coffee mix 

Prírodný zdroj stimulujúcich látok, ktorý urýchľuje metabolizmus, a tak pomáha k zníženiu hmotnosti. Konzumácia tohto jedinečného prípravku zvyšuje energiu, urýchľuje trávenie, zlepšuje mozgovú činnosť a posilňuje tonus organizmu.

Zloženie:

 

ZELENÁ KÁVA – základnou zložkou zelenej kávy je kyselina chlorogénová – vynikajúci antioxidant. Intenzívne spaľuje tuky a napomáha tak zníženiu hmotnosti. Má pozitívne účinky na spracovanie glukózy v tele a na krvný tlak. Zelená káva je zdravšou variantou kávy, pretože obsahuje dvakrát menej kofeínu ako bežná káva. Prirodzene zvyšuje energiu, posilňuje a znižuje apatiu, ktorá často sprevádza obdobia diét a zmien stravovania.

ZELENÝ ČAJ – obsahuje jedinečnú kombináciu prirodzených antioxidantov a vitamínov (A, E, C, vitamíny skupiny B – B1, B2, B6, B7, B10, B12, beta-karotén), minerálnych látok (K, Ca, Mg, Zn, P, Mn, Cu). Je veľmi účinný pri spaľovaní tukov, znižuje hladinu cholesterolu v krvi, stimuluje trávenie, dodáva energiu a posilňuje schopnosť koncentrácie. Podporuje tiež imunitných systém – chráni pred infekciami a pôsobí protizápalovo.

ČAJ MATÉ – čaj vyrobený z lístkov cezmíny paraguajskej (maté) obsahuje takmer 200 vitamínov a zdraviu prospešných minerálnych látok. Úspešne sa využíva pri redukčných diétach. Pri pravidelnej konzumácii znižuje apetít a pomáha redukovať tukové zásoby. Normalizuje metabolizmus, podporuje imunitný a kardiovaskulárny systém, prekrvuje cievy. Má tiež pozitívne účinky na nervový systém, posilňuje pamäť a zlepšuje náladu.

KOREŇ PÚPAVY –  obsahuje veľké množstvo látok, ktoré posilňujú imunitu a tiež inulín, ktorý aktivuje proces produkcie inzulínu. Koreň púpavy je horký a pôsobí ako jemné prírodné preháňadlo. Podporuje trávenie a posilňuje procesy črevnej mikroflóry. Obsahuje tiež antioxidanty, ktoré bránia bunky pred škodlivými voľnými radikálmi.

ORECH KOLA – silno stimuluje centrálnu nervovú sústavu a dokáže dlhodobo tlmiť pocity hladu. Preto sa efektívne používa pri redukčných diétach. Jeho pravidelná konzumácia znižuje fyzickú aj psychickú únavu, zlepšuje mozgovú činnosť a schopnosť koncentrácie. Má tiež mierne afrodiziakálne účinky.

LUCERNA SIATA – vďaka vysokému obsahu draslíka a železa, má pozitívne účinky na kardiovaskulárny systém. Podporuje obranyschopnosť organizmu  a má protizápalové , detoxikačné a močopudné účinky. Je bohatým zdrojom vlákniny, omega-3 a 6 mastných nenasýtených kyselín, chlorofylu a ďalších enzýmov, ktoré  znižujú hladinu cholesterolu.

CITRÓNOVÁ KÔRA – výrazne podporuje znižovanie váhy. Obsahuje látky, ktoré podporujú črevnú činnosť, spomaľujú ukladanie tukov, pomáhajú vylučovať škodlivé usadeniny z organizmu a čistí pečeň. Citrónová kôra tiež pomáha preventívne proti vzniku trombózy a kŕčových žíl.

 

1 čajovú lyžičku nápoja nasypte do šálky, zalejte cca 200 ml horúcej vody a dobre premiešajte. Vyčkajte pár minút, než nápoj vychladne a vypite.
Odporúčaná denná dávka: až 3 šálky nápoja denne, vypiť najneskôr do 17:00 hod.

 

Obsah

250g