Regeneračná bahenná maska DR.NONA

Neohodnotené

Regeneračná pleťová bahenná maska Dr. Nona

€29
Dostupnosť: Skladom (5 ks)
Kód: 81
Regeneračná bahenná maska DR.NONA
Neohodnotené
pletova maska
ZADARMO

Podrobný popis

Pleťová bahenná maska Dr. Nona Vám pomôže rýchlo odstrániť príznaky únavy, znížiť tvorbu vrások, zlepšiť krvný obeh a rozjasniť tvár. Účinnosť Pleťovej bahennej masky bola dosiahnutá komplexným účinkom prírodných zložiek bahna z Mŕtveho mora, bioorganominerálneho komplexu a aromatických olejov. Pleťová bahenná maska vyživuje pokožku, zvyšuje jej pružnosť, regeneruje bunky pleti a výsledkom je jedinečný omladzujúci účinok. Pleťová bahenná maska je vysoko efektívnym kozmetickým nástrojom pre boj s akné a riešením rôznych kožných problémov.

 

ÚČINNÉ ZLOŽKY: Bioorganominerálny komplex, bahno z Mŕtveho mora, výťažky z harmančeka, aloe, citrónu a oleja z broskyne, medovky lekárskej, myrhy, levandule a olibany.

NEOBSAHUJE PARABÉNY!

 

CHARAKTERISTIKA PLEŤOVEJ BAHENNEJ MASKY:

  • redukuje vrásky
  • vyhladzuje pokožku a dáva jej svieži vzhľad
  • znižuje výskyt akné
  • vyživuje pokožku

SPÔSOB POUŽITIA: Dvakrát týždenne naniesť tenkú vrstvu na tvár a dekolt, nechať pôsobiť 1-3 min., opláchnuť vlažnou vodou, následne použiť svoj obľúbený krém Dr. Nona. Pri použití na iné časti tela, ponecháme na pokožke 20 min., zotrieme vlhkým tampónom, alebo opláchneme vodou.

Objem: 75 ml

 

Pleťová bahenná maska - 75 ml 
Účinné látky: Bahno Mrtvého mora, výtažok z kvetu hermančeka, šťáva z listu aloe, olej z broskynových jadier, olej z medovky, citrusový olej, myrhový olej, levandulový olej, výtažok z plodu koka, vitamín E, soli Mrtvého mora (BOMK).

Produkt zlepšuje krevní oběh a dokonale vyživuje pokožku, regeneruje (obnovuje) buňky, zvyšuje tonus tkání a napomáhá vyhlazovánie vrások. Pleťová bahenna maska má baktericidné a hojivé účinky, zlepšuje výživu buniek a hojivo pôsobí na poraněnu pokožku.

· Pre omlazující účinok;

· pri výskyte akné, uhrovitej pleti a lupence na tvári;

· pri pigmentových škvrnách na tvári;

· pri parestézii lícního nervu a pri zánetu lícního nervu;

· pri ekzémoch, neurodermitidách (svrbivý zánět kože) - naniesť na zasiahnuté miesto;

· pri sinusitidách (zánět vedlejších dutin nosních) - nahriať a na naniesť na oblasť nosu a na místo mezi obočím;

· pri dysfunkcii klbov dolnej čelusti;

· pri erozi deložneho hrdla - naniesť na tampon, zaviesť do pochvy a nechat pôsobit 2 hodiny, robiť denně;

Spôsob použitia - dávkovanie   
 
 Zpôsob použitia: Naneste v tenkéj vrstve iba na čistú a vlhkú pokožku 1-2krát týdždene, prípadne použite pred pobytom na slnku. Aplikačná doba pro suchú pokožku - 1-3 min., pre normálnu pokožku - 3-5 min., pre mastnú pokožku 5-7 min. Neaplikujte na oči a pery. Umite teplou vodou a v tenkej vrstve naneste Dynamický hydratační krém alebo Balzám na očné vrásky. 
V gynekologii: Masku naneste na vlhký tampon a ponechajte v pochve, 2 hodiny umyte teplou vodou a naneste Balzám na očne vrásky alebo Dynamický hydratační krém. Doba procedury - 3 -10 dní. Pri menstruačních taškostiach nanášejte na podbruško a bedernú oblasť 2-3krát týždene.