PHASE 9

Neohodnotené

Fáza 9

Slúži predovšetkým na podporu správnych funkcií nervového systému a pre zlepšenie nepríjemných psychických stavov ako sú depresie, úzkosť alebo nespavosť následkom stresu.

€50,80
Dostupnosť: Skladom (5 ks)
Kód: 141
PHASE 9
Neohodnotené
124 halo faza 9
ZADARMO

Podrobný popis

Halo Fáza 9 je najnovší výživový doplnok značky Dr. Nona. Slúži predovšetkým na podporu správnych funkcií nervového systému a pre zlepšenie nepríjemných psychických stavov ako sú depresie, úzkosť alebo nespavosť následkom stresu.
Jeho zloženie bolo obohatené o účinnú látku L-tryptofán. Ide o esenciálnu aminokyselinu, ktorú si náš organizmus nevie vyrobiť a prijíma ju iba zo stravy alebo formou potravinových doplnkov. V krvnom obehu sa táto aminokyselina s pomocou vitamínu B6 mení na sérotonín.
Sérotonín – taktiež nazývaný „hormón šťastia“, funguje ako prenášač nervových vzruchov v centrálnej nervovej sústave a má priamy vplyv na psychické naladenie človeka. Jeho nedostatky sa prejavujú zvýšenou nervozitou a depresiami. 

 

Fáza-9 je vynikajúci prírodný prostriedok pre harmonizáciu hormonálneho systému a normalizáciu funkcií štítnej žľazy. Vyživuje vlasy dôležitými minerálnymi látkami a vďaka obsahu aminokyselín prispieva k posilneniu vlasových folikul a tým aj rastu vlasov.

 

ÚČINNÉ ZLOŽKY: L-tryptofán, metionín, zinok, vitamín B5, vitamín B6, Biotín (vitamín H), Halo-komplex

 

 

CHARAKTERISTIKA FÁZY-9:

  • • zlepšuje náladu a pôsobí proti depresii, úzkosti a nespavosti
    • podporuje správne funkcie nervovej sústavy
    • omladzuje organizmus, bráni negatívnemu pôsobeniu voľných radikálov
    • pomáha pri problémoch s prostatou u mužov a neplodnosťou u žien
    • podporuje funkcie hormonálnej sústavy

ODPORUČENÉ UŽÍVANIE:
1 kapsula denne pred jedlom, zapiť pohárom vody.

Obsah: 60 kapsúl

 

Fase 9- tobolky 60 ks 
Účinné látky: L-tryptofán, metionín, zinok, vitamín B5, vitamín B6, Biotín (vitamín H), Halo-komplex


Fáze 9 je určena k regulaci látkové výměny ve vazivu. Fázu 9 doporučujeme k výživě a k upevnění vlasů v případech spojených s poruchou výměny zinku, při avitaminóze a při depresích.