Nechtíkový kúpeľ s bylinkami

Neohodnotené

Nechtíkový kúpeľ s bylinkami 200 ml
Pre pokojný spánok a zdravie dýchacích ciest.

€12,50
Dostupnosť: Skladom (5 ks)
Kód: 315
Nechtíkový kúpeľ s bylinkami
Neohodnotené

Podrobný popis

Nechtíkový kúpeľ s bylinkami
Pre pokojný spánok a zdravie dýchacích ciest
Nepenivý kúpeľ s výťažkami z liečivých rastlín posilňuje prirodzenú ochrannú funkciu pokožky. Výťažky z materinej dúšky podporujú zdravie dýchacích ciest, preto je kúpeľ vhodný najmä v zimnom a jesennom období.
Výťažok z nechtíka lekárskeho v BIO kvalite upokojuje pokožku a chráni ju pred zápalmi. Kúpeľ navodzuje pokojný spánok a vďaka výťažkom z liečivých rastlín má charakteristickú korenistú vôňu.
Dermatologické testy potvrdzujú dobrú znášanlivosť prípravku aj u detí s vysoko citlivou pokožkou či atopickým ekzémom. 
Certifikovaná prírodná kozmetika. Obsahuje iba čisté prírodné suroviny a je nositeľom certifikátu NATRUE - garancia najvyššej kvality čisto prírodnej kozmetiky a BIO kozmetiky. Neobsahuje žiadne syntetické konzervačné látky, farbivá, parfumy ani látky na báze minerálnych olejov vyrábaných z ropy.
Použitie: Pred použitím pretraste. Pridávame do už napusteného kúpeľa v množstve, ktoré zodpovedá 2 - 3 ľahkým stlačeniam obalu. Premiešame rukou. Vhodné pre deti od 6 mesiacov. Pre novorodenca odporúčame Nechtíkové kúpeľové mlieko.
Zloženie: Voda, chlorid sodný, trnková šťava, materinodúškový extrakt, extrakt z kvetov nechtíka lekárskeho, parfum *, oxid kremičitý, xantánová guma, limonén *, linalol *, geraniol *
* Z prírodných éterických olejov