Nechtíkový dojčenský kúpeľ

Neohodnotené

Nechtíkový dojčenský kúpeľ
Jemná prísada do kúpeľa pre obzvlášť citlivú pokožku  200ml

€12,50
Dostupnosť: Skladom (5 ks)
Kód: 312
Nechtíkový dojčenský kúpeľ
Neohodnotené

Podrobný popis

Nechtíkový dojčenský kúpeľ
Jemná prísada do kúpeľa pre obzvlášť citlivú pokožku
Jemná nepenivá kúpeľová prísada má šetrné čistiace a jemné ošetrujúce účinky. Kvalitný sezamový olej a mandľový olej chránia pokožku pred vysúšaním, dodávajú jej tuk, ktorý pokožka stráca pôsobením vody. Pokožka zostáva po kúpeli jemná a hebká.
Výťažok z nechtíka lekárskeho v BIO kvalite má upokojujúce, hojivé a protizápalové účinky. Prípravok posilňuje prirodzenú ochrannú funkciu pokožky. 
Dermatologické testy potvrdzujú dobrú znášanlivosť prípravku aj u detí s vysoko citlivou pokožkou či atopickým ekzémom. 
Certifikovaná prírodná kozmetika. Obsahuje iba čisté prírodné suroviny a je nositeľom certifikátu NATRUE - garancia najvyššej kvality čisto prírodnej kozmetiky a BIO kozmetiky. Neobsahuje žiadne syntetické konzervačné látky, farbivá, parfumy ani látky na báze minerálnych olejov vyrábaných z ropy.
Použitie: Pred použitím pretraste. Množstvo, ktoré zodpovedá 2 - 3 ľahkým stlačeniam, pridávame do už napusteného kúpeľa, premiešame rukou. Kúpeľ by mal mať telesnú teplotu (približne 37 ° C). Prípravok je vhodný od prvého dňa života - pre novorodencov a dojčatá, ale aj pre staršie deti s citlivou pokožkou.
Zloženie: Voda, mandľový olej, sezamový olej, alkohol, glycerín, extrakt z nechtíka lekárskeho, glyceryl stearát SE, parfum *, xantanová guma, glyceryl stearát citrát, limonén *, linalol *
* z prírodných éterických olejov