Minerálný kondicionér Dr.NONA

Neohodnotené

Minerálny kondicionér Dr. Nona

€18
Dostupnosť: Skladom (5 ks)
Kód: 102
Minerálný kondicionér Dr.NONA
Neohodnotené
Minerálný kondicionér Dr.NONA
ZADARMO

Podrobný popis

Vlasy sú odrazom stavu nášho tela. Ak je človek v strese, unavený alebo podráždený, vlasy sa stávajú krehkými, suchými a bez lesku. Mnohé problémy vlasov a vlasovej pokožky sú spojené s nedostatkom určitých látok v tele. Vďaka unikátnemu Bioorganominerálnemu komplexu, ktorý je súčasťou Kondicionéru, môže telo absorbovať tieto prvkov cez pokožku hlavy. Minerálny kondicionér zabraňuje vypadávaniu vlasov, obnovuje lesk vlasov farbených a po trvalej ondulácii. Spomaľuje proces šedivenia vlasov. Vlasy sú viditeľne silnejšie, lesklejšie a odolnejšie proti poškodeniu.

ÚČINNÉ ZLOŽKY: Bioorganominerálny Komplex, minerály, vonné oleje a i.

NEOBSAHUJE PARABÉNY!

 

CHARAKTERISTIKA MINERÁLNEHO KONDICIONÉRU:

• vyživuje pokožku hlavy
• posilňuje vlasy a zabraňuje ich štiepeniu
• redukuje vypadávanie vlasov a stimuluje ich rast
• zlepšuje krvný obeh
• obnovuje pružnosť, vlasy sa stávajú lesklé a hodvábne
• regeneruje vlasy vysušené a po farbení

 

SPÔSOB POUŽITIA: Po umytí šampónom naneste malé množstvo kondicionéru na vlasy a vlasovú pokožku. Nechajte pôsobiť niekoľko minút, potom dôkladne opláchnite teplou vodou.

Objem: 270 ml

Už v dávných dobách se vlasom pripisovala magická sila. Z vlasou predpovedaly vedmy, jejich pomocou si ženy privábily milého, vlasy sa schovavaly v medailonoch jako symbol lásky. Tiež dnes ludia venuju veľku pozornosť svojim vlasom. V poslednej dobe si lekári všimli, že mnohé zdravotne problémy sú spojené s nedostatkem určitých makroprvkou a mikroprvkou v organisme. Vedci Kliniky Lenom si dali za úkol dodat tieto prvky do organismu cez pokožku hlavy. Podarilo se jim to. Vyrobili novú sériu kondicionéru, ktorá diky unikátnemu bioorganominerálnímu komplexu dovoluje našemu organismu cez pokožku (transdermálne) vstrebávať potrebné živiny a súčasne  zvýšiť rast vlasov. Kondicionéry tiež pôsobia ako preventivný prostriedek proti plešateniu a líšia sa od běžných kondicionérov tým, že brzdia šediveniu vlasov a zachovávajú jejich sviežosť  po dlouhú dobu.

Zpôsob použitia: Po umytí vlasov šampónom vlasy z lachka  presušte a konečky prstov rovnomerne nanesieme.