Harmonelo Liver

Neohodnotené

Výživový doplnok HARMONELO LIVER+ bol vyvinutý špecificky pre podporu pečeňových funkcií

€54
Dostupnosť: do 4 dní (5 ks)
Kód: 564
Harmonelo Liver
Neohodnotené

Podrobný popis

Výživový doplnok HARMONELO LIVER+ bol vyvinutý špecificky pre podporu pečeňových funkcií a normálnej činnosti pečene. Jedná sa o úplne unikátnu kombináciu živých probiotických baktérií, obohatenú o vybrané vitamíny, cholín a prírodný bylinný extrakt z plodov pestreca mariánskeho, ktorý je účinným a silným antioxidantom a prispieva k celkovej vitalite a harmonizácii organizmu. Denná dávka obsahuje probiotikum z 30 miliárd baktérií. Obsiahnuté probiotické kmene boli špeciálne vybrané pre svoju zvýšenú schopnosť premieňať v čreve primárne žlčové kyseliny na sekundárne. Cholín podporuje normálny metabolizmus lipidov a napomáha udržaniu správnej činnosti pečene. Vitamíny B12 a B6 podporujú tvorbu červených krviniek, normálnu činnosť nervovej sústavy a spolu s vitamínom D3 zaisťujú správnu funkciu imunitného systému. Tento produkt je vhodný aj pre osoby trpiace histamínovou intoleranciou.

HLAVNÉ VÝHODY:

Unikátna kombinácia probiotických zložiek
Vhodné aj pre osoby trpiace histamínovou intoleranciou
Bez lepku a mliečnych zložiek
Doplnenie vybraných vitamínov a ďalších bioaktívnych látok
K ČOMU PRISPIEVA:
Podpora pečeňových funkcií a normálnej činnosti pečene
Očista tela
Správna funkcia imunitného systému a prirodzená obranyschopnosť
Napomáha tvorbe červených krviniek
Normálna činnosť nervovej sústavy
Silný a účinný antioxidant
Podpora normálneho stavu črevnej mikrobioty
Prispieva k správnemu metabolizmus lipidov

AKTÍVNE LÁTKY: Probiotické kultúry: Ide o živé mikroorganizmy, ktoré pozitívne pôsobia na náš organizmus, ak sú podávané v adekvátnom množstve. Môžu priaznivo pôsobiť oi na zažívanie, trávenie i imunitu jedinca. Obsiahnuté probiotické kmene boli špeciálne zvolené pre svoju schopnosť premieňať v čreve primárne žlčové kyseliny na sekundárne, čím významne znižujú nepriaznivé pôsobenie na pečeň. Extrakt z pestreca mariánskeho: Silný a účinný antioxidant napomáhajúci správnej činnosti pečene. Pomáha udržiavať normálne trávenie a prispieva k prečisteniu organizmu. Podporuje prirodzenú obranyschopnosť.

Vitamín B12: Je nevyhnutný pre správnu funkciu krvotvorby a nervového systému. Podstatný je pre metabolizmus bielkovín, tukov a sacharidov. Prispieva k správnej funkcii imunitného systému. Jeho nedostatok je spojený s chudokrvnosťou, zhoršením pamäti aj duševnou výkonnosťou. Hlavným zdrojom vitamínu B12 sú živočíšne produkty, v rastlinnej strave sa takmer nenachádza. Vitamín B6: Je podstatný z hľadiska podpory imunitného systému. Nevyhnutný je pre funkciu celého radu enzýmov. Podieľa sa na metabolizme aminokyselín.

Vitamín D3: Radí sa medzi vitamíny, ktoré sú rozpustné v tukoch. Je kľúčové hneď pre niekoľko životne dôležitých procesov v našom tele. Vitamín D3 prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi, vstrebávaniu / využitiu vápnika a fosforu. Napomáha udržovať normálny stav kostí a zubov, rovnako ako správnu činnosť svalov. Podieľa sa aj na procese delenia buniek. Cholín: Cholín je dôležitou bioaktívnou látkou. V ľudskom tele zastáva podobnú funkciu ako vitamíny. Ide o dôležitý stavebný prvok, z ktorého sa vytvára acetylcholín – dôležitý neurotransmiter. Cholín prispieva k normálnemu metabolizmu lipidov. Je stavebnou látkou, ktorá pomáha sprostredkovávať prenos nervových vzruchov do mozgu a nervosvalovej platničky. Je podstatný pre množstvo biochemických reakcií.

ZLOŽENIE: Probiotické kultúry (Bifidobacterium longum BL100, Bifidobacterium bifidum BB100, Lactobacillus acidophilus LA11, Lactobacillus rhamnosus HN001), extrakt z plodov pestreca mariánskeho, cholín, vitamíny (B6, vitamíny B 3, vitamín B 1, 3, 3, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 3, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 3, 4, 3, 4, 4, 3, 4, 3, 4, 3, 4, 3, 4, 4, 3, 4, 3, 4, 3, 4, 3, 4, 3, 3, 4, 3, 4, 3, 3, 3, 3, 3, 4, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3) DÁVKOVANIE: 2 kapsuly denne, 1 ráno a 1 večer, vždy pred jedlom, zapiť dostatočným množstvom tekutiny (nemala by byť horúca).

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neužívať v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí.

SKLADOVANIE: Neotvorenú dózu uchovávajte v chladničke (pri 4-8 °C). Pred otvorením vyberte dózu z chladničky a nechajte ju temperovať pri izbovej teplote aspoň 3 hodiny. Po otvorení udržujte pri bežnej izbovej teplote. Uistite sa, že je dóza vždy správne uzavretá. Pri nevhodnom skladovaní môže dôjsť k poklesu počtu živých probiotických baktérií. Súčasná legislatíva a

NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 (zo 16. mája 2012), ktoré platia od 14.12.2012, nám, bohužiaľ, neumožňuje popisovať účinky našich doplnkov na ľudský organizmus. Mohli by vzbudiť dojem zakázaného zdravotného alebo liečebného účinku bylín a prírodných látok aj napriek tomu, že sa používajú stovky rokov a pomohli mnohým ľuďom.