Harmonelo Kidney

Neohodnotené

KIDNEY+  podpora prirodzenej funkcie obličiek.

Ak sa chcete zaregistrovať kliknite tu, alebo nás kontaktujte                                                         

Pri registrácii máte 25% zľavu a pri kúpe 4 produktov máte 1 kus zdarma.

štandardná cena: €54 –10 % €48,60
Dostupnosť: do 4 dní (5 ks)
Kód: 567
Harmonelo Kidney
Neohodnotené
KIDNEY SOLO transparent rutverec x hi
Akcia
ZADARMO –10 %

Podrobný popis

KIDNEY+ je úplne jedinečný doplnok stravy, ktorý je určený najmä na podporu prirodzenej funkcie obličiek. 120Ks

KIDNEY+ je úplne jedinečný doplnok stravy, ktorý je určený najmä na podporu prirodzenej funkcie obličiek. Vyvinutý bol na základe niekoľkoročného výskumu. KIDNEY+ obsahuje niekoľko účinných & funkčných látok z vybraných bylinných extraktov v kombinácii so živými probiotickými baktériami. Pre zachovanie optimálneho zacielenia účinných látok je tento doplnok stravy rozdelený do dvoch odlišných typov kapsúl, ktoré sú určené na užitie zároveň.

HLAVNÉ VÝHODY: Praktické balenie Bez lepku a mliečnych zložiek Jedinečná kombinácia probiotického mixu a ďalších účinných zložiek Obsah cenných bioaktívnych látok Vhodné aj pre osoby trpiace histamínovou intoleranciou Mix účinných antioxidantov Prirodzená obranyschopnosť a imunitný systém

K ČOMU PRISPIEVA: Celková detoxikácia organizmu Podpora správnej funkcie obličiek Napomáha normálnej činnosti tráviaceho ústrojenstva Podpora črevného mikrobiomu Normálna činnosť močových ciest

AKTÍVNE LÁTKY: Probiotický mix: Hlavný účinok tohto špeciálne navrhnutého probiotického mixu spočíva v degradácii oxalátu (šťavelanu), respektíve v jeho schopnosti znižovať množstvo oxalátu v krvi a moči. Oxaláty sú antinutričné látky. Ide o zlúčeniny prirodzene sa vyskytujúce v niektorých potravinách rastlinného typu (najmä v listovej zelenine). Sú spájané s tvorbou obličkových kameňov, avšak môžu tiež dokonca narúšať vstrebávanie živín. Negatívne môžu ovplyvňovať aj trávenie. Väzbou na vápnik vytvára kryštály, čím zabráni nielen vstrebávaniu vápnika v tele, ale vzniknuté kryštály môžu tiež viezť na ukladanie v podobe obličkových kameňov. Tento unikátny probiotický mix zároveň podporuje aj črevný mikróbiom.

Extrakt plodu ruže šípkovej: Ruža šípková prispieva k normálnej činnosti močového mechúra, obličiek a trávenia. Je považovaná za antioxidant napomáhajúci prirodzenej obranyschopnosti, správnej funkcii imunitného i dýchacieho systému. Prispieva k dobrému stavu Vašej pleti. Môže tiež podporovať normálny stav kĺbov.

Extrakt vňate zlatobyľu obyčajného: Zlatobyľ obyčajný je vytrvalou bylinou z čeľade hviezdnicovité. Zlatobyľu je prisudzované močopudné a dezinfekčné pôsobenie. V ľudovom lekárstve je používaný už od pradávna. Využívaná je najmä jeho vňať. Je cenený na podporu normálnej funkcie obličiek a močových ciest. Prispieva tiež k podpore látkovej výmeny. Obsahuje hneď niekoľko dôležitých bioaktívnych látok, najmä terpenoidy, saponíny, flavonoidy či fenoly, ktoré sú pomerne dobre preskúmané.

Extrakt vňate vrbovky malokvetej: Vrbovka malokvetá je rastlina z čeľade pupalkovitých obsahujúca hneď niekoľko prospešných látok. Cenená je najmä pre svoje antioxidačné účinky. Obsahuje flavonoidy, taníny, glykozidy aj vitamín C. Podporuje normálnu funkciu močových ciest či prostaty. Nápomocná môže byť aj pri menštruačných ťažkostiach av menopauze. Je odporúčaná na celkovú detoxikáciu tela. Často je používaná ako fytoterapeutikum.

ZLOŽENIE : - biele kapsuly: probiotické kultúry (Bifidobacterium lactis BI-04, Lactobacillus acidophilus LA 14 a NFCM, Lactobacillus plantarum LP ONLLY), obal kapsuly (hydroxypropylmetylcelulóza), pektín, plnidlo (mikrokryštalická). - zelené kapsuly: extrakt plodu ruže šípkovej (Rosa canina), extrakt vňate zlatobyľu obyčajného (Solidago virgaurea), extrakt vňaťu vrbovky malokvetej (Epilobium parviflorum), obal kapsuly (hydroxypropylmetylcelulóza), farbivo (meďnaté komplex). Zloženie v 1 dávke:

Denná dávka 2 bielych a 2 zelených kapsúl Denná dávka obsahuje % DRHP*
Extrakt plodu ruže šípkovej (psia ruža) 280 mg -
Extrakt vňate zlatobyľu obyčajného (Solidago virgaurea) 280 mg -
Extrakt vňate vrbovky malokvetej (Epilobium parviflorum) 280 mg -
Probiotiká (Bifdobacterium lactis BI-04, Lactobacillus acidophilus LA14 od NFCM, Lactobacillus plantarum LP ONLLY) 30 mld. CFU**

 2 biele kapsuly s probiotikami a 2 zelené kapsuly s bylinnými extraktmi denne. Ráno 1 biela a 1 zelená, večer 1 biela a 1 zelená. Užívať vždy pred jedlom, zapiť dostatočným množstvom tekutiny (nemala by byť horúca).

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neužívať v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí.

SKLADOVANIE: Neotvorenú dózu uchovávajte v chladničke (pri 4–8 °C). Pred otvorením vyberte dózu z chladničky a nechajte ju temperovať pri izbovej teplote aspoň 3 hodiny. Po otvorení udržujte pri bežnej izbovej teplote. Uistite sa, že je dóza vždy správne uzavretá. Pri nevhodnom skladovaní môže dôjsť k poklesu počtu živých probiotických baktérií.