ENZYM KOMPLEX

Neohodnotené

ENZÝM  KOMPLEX  Radosť zo života, vitalita, zdravie, fitnes a krása 60 ks rastlinných  kapsulí.

€33
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Kód: 540
ENZYM KOMPLEX
Neohodnotené

Podrobný popis


Produkt ENZYM KOMPLEX zaregistrovaný Úradom verejného zdravotníctva SR dňa 29. marca 2021, číslo konania: VD/3457/2021.

Papája a bromelaín sú považované veľkou časťou sveta ako všeliek. Vedecký výskum dnes potvrdzuje empirickú medicínu.Enzýmy z ananásu a papáje sú darom z nebies.

S vysokou aktivitou enzýmov

Celosvetové štúdie ukazujú, že enzýmy sú prospešné pre zdravie. Náš prémiový enzýmový komplex poskytuje vegánske enzýmy bromelaín, papaín a silný flavonoid rutín.


"Obzvlášť v našich stresujúcich časoch, pri ktorých je málo pohybu a veľa denaturovaného jedla, sa fytoenzýmom darí predchádzať alebo dokonca liečiť mnohé zdravotné problémy a choroby, ktoré z nich vyplývajú. Či už obezita, vysoký krvný tlak, kôrnatenie tepien, acidóza, kožné problémy, zápaly, kŕčové žily, opar, zápcha, alergie, vykoľajená črevná flóra a infekcie všetkého druhu."

So skrytým zápalom je v skutočnosti spojených množstvo chorôb a problémov. Mnoho ľudí je zasiahnutých "tichým skrytým zápalom" bez toho, aby si niečo všimli.

Životný štýl a strava majú rozhodujúci vplyv na naše riziko zápalu. Znečisťujúce látky zo vzduchu, vody a z našich potravín a samozrejme aj fajčenie podporujú zápal. Osoby s nadváhou majú osobitné riziko, pretože v tukovom tkanive sa neustále tvoria zápalové látky prenášajúce informácie. Nadmerná konzumácia cukru tiež podporuje vývoj látok "šíriacich oheň" v tele. "Kyslá" strava tiež podporuje tieto procesy. Ďalšími faktormi spôsobujúcimi choroby a "zdrojmi požiaru" sú stres a psychický stres, ale tiež určité lieky a hormonálne prípravky prispievajú k zvýšeniu rizika zápalových ochorení.

Fytoenzýmy, bromelaín a papaín v kombinácii s účinným flavonoidom rutínom v našich "kapsulách komplexu enzýmov" s veľmi vysokou aktivitou enzýmov a obalom kapsuly odolnej voči žalúdočnej šťave, takže tieto enzýmy prežijú nepoškodené žalúdočnú kyselinu, sú zároveň prirodzenou odpoveďou na mnoho problémov. Prémiový enzýmový komplex posilňuje a podporuje samoliečebné sily tela.

Prémiová kvalita enzýmov

Pri nákupe enzýmov hľadajte vysokú aktivitu enzýmov - jednotky FIP-U / mg a USP-U / mg. 1 mg papaínu nie je to isté ako 1 mg papaínu. Na prvý pohľad je to trochu mätúce. Pri bližšom skúmaní si človek uvedomí, že pri enzýmoch nie je dôležité iba množstvo enzýmu (mg), ale pre účinok je rozhodujúca aj aktivita enzýmu.

Čo to znamená?
Prírodné enzýmy papaín a bromelaín sa získavajú zo surovín, takže sa papaín extrahuje z papáje a bromelaín z ovocia z ananásu. To sa deje extrahovaním enzýmov z ovocia pomocou jemného a zložitého procesu. Čím čistejšie sú enzýmy z ovocia, tým vyššia je aktivita enzýmu na mg. Aby bolo možné porovnať aktivitu enzýmov a čistotu jednotlivých enzýmov, boli vyvinuté špeciálne meracie jednotky. Enzýmová aktivita papaínu je uvedená v USP-U / mg a aktivita bromelaínu v FIP-U / mg.