ENZYM KOMPLEX

Neohodnotené

Radosť zo života, vitalita, zdravie, fitnes a krása

€33
Dostupnosť: do 4 dní (5 ks)
Kód: 606
ENZYM KOMPLEX
Neohodnotené

Podrobný popis

Produkt ENZYM KOMPLEX zaregistrovaný Úradom verejného zdravotníctva SR dňa 29. marca 2021, číslo konania: VD/3457/2021.

Papája a bromelaín sú považované ako všeliek. Enzýmy z ananásu a papáje sú darom z nebies.

S vysokou aktivitou enzýmov

enzýmový komplex poskytuje vegánske enzýmy bromelaín, papaín a silný flavonoid rutín.
V našich stresujúcich časoch, pri ktorých je málo pohybu a veľa denaturovaného jedla, sa fytoenzýmom darí predchádzať alebo dokonca liečiť mnohé zdravotné problémy a choroby, ktoré z nich vyplývajú. Či už obezita, vysoký krvný tlak, kôrnatenie tepien, acidóza, kožné problémy, zápaly, kŕčové žily, opar, zápcha, alergie, vykoľajená črevná flóra a infekcie všetkého druhu."

Životný štýl a strava majú rozhodujúci vplyv na naše riziko zápalu. Znečisťujúce látky zo vzduchu, vody a z našich potravín a samozrejme aj fajčenie podporujú zápal. Osoby s nadváhou majú osobitné riziko, pretože v tukovom tkanive sa neustále tvoria zápalové látky prenášajúce informácie. Nadmerná konzumácia cukru tiež podporuje vývoj látok "šíriacich oheň" v tele. "Kyslá" strava tiež podporuje tieto procesy. Ďalšími faktormi spôsobujúcimi choroby sú stres a psychický stres, ale tiež určité lieky a hormonálne prípravky prispievajú k zvýšeniu rizika zápalových ochorení.

Fytoenzýmy, bromelaín a papaín v kombinácii s účinným flavonoidom rutínom v našich "kapsulách komplexu enzýmov" s veľmi vysokou aktivitou enzýmov a obalom kapsuly odolnej voči žalúdočnej šťave, takže tieto enzýmy prežijú nepoškodené žalúdočnú kyselinu, sú zároveň prirodzenou odpoveďou na mnoho problémov. Prémiový enzýmový komplex posilňuje a podporuje samoliečebné sily tela.

Prírodné enzýmy papaín a bromelaín sa získavajú zo surovín, takže sa papaín extrahuje z papáje a bromelaín z ovocia z ananásu. To sa deje extrahovaním enzýmov z ovocia pomocou jemného a zložitého procesu. Čím čistejšie sú enzýmy z ovocia, tým vyššia je aktivita enzýmu na mg. Aby bolo možné porovnať aktivitu enzýmov a čistotu jednotlivých enzýmov, boli vyvinuté špeciálne meracie jednotky. Enzýmová aktivita papaínu je uvedená v USP-U / mg a aktivita bromelaínu v FIP-U / mg.

"Platí jednoduchý vzorec: čím vyššie sú uvedené jednotky, tým čistejší a aktívnejší je daný enzým."

Vďaka "enzýmovému komplexu" ponúka EVOLUTION produkt s vynikajúcimi hodnotami. Aktivita enzýmu je 60 000 USP-U / mg pre papaín a 10 FIP / mg pre bromelaín. Enzýmový komplex teda predstavuje absolútne špičkový produkt a spĺňa najvyššie štandardy pre najlepší možný účinok.

Prémiová kvalita
• Čisté látky - obsahujú iba účinné látky
• Optimálna biologická dostupnosť
• Maximálna kompatibilita
• Rastlinný obal kapsuly
• Vhodné pre vegánov a vegetariánov
• Bez pomocných látok a farbív, bez spojív, bez prísad
• Bez konzervantov
• Bez lepku, laktózy, pšenice, fruktózy, sóje, mliečnych zložiek, vajec a kvasníc
• Bez živočíšnych prísad
• Vyrobené bez genetického inžinierstva
• Vysoko kvalitné, kontrolované suroviny s analýzou
• Najvyššie štandardy kvality a hygienické smernice
• Výroba a výroba podľa ISO 22000, GMP

Zloženie: Bormelaín, papaín, kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza), rutín.

Skladovanie: Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Odporúčané dávkovanie:
 2 kapsule denne, zapiť vodou. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.