BIO RINGELBLUMEN CREME - Bio nechtíkový krém

Neohodnotené

Vysoko kvalitný bio nechtíkový krém  100ml

€29
Dostupnosť: do 4 dní (5 ks)
Kód: 513
BIO RINGELBLUMEN CREME - Bio nechtíkový krém
Neohodnotené

Podrobný popis

 Starý domáci liečivý prostriedok a "solárna energia uložená v kozmetike"
✔ Výživný, regeneračný a prospešný pre začervenanú, podráždenú a zapálenú pokožku
✔ Odporúča sa aj ako jemná starostlivosť počas tehotenstva a pre batoľatá a malé deti
✔ Vhodný pre každý typ pleti

Pohľad na zlatožlté polia nechtíka lekárskeho je balzamom na dušu. Rovnako ako zrak vyživuje dušu, aj bio nechtíkový krém vyživuje pokožku. Nie nadarmo sa nechtíku ľudovo hovorí "zlatý kvet", pretože je rovnako cenný ako zlato na hojenie rán. Pretože takmer žiadna iná rastlina nepodporuje regeneráciu a hojenie pokožky tak holisticky ako táto kvetina. Nechtík lekársky je po celé generácie známy ako "liečiteľ rán", a preto by nemal chýbať v žiadnej lekárničke.

Náš bio nechtíkový krém podľa osvedčeného receptu s vysoko kvalitnými "organickými slnečnými rastlinami", ako je nechtík, arnika, olivový olej, slnečnicový olej a rakytníkový olej, ako aj aloe vera. Všetky majú priaznivé účinky v starostlivosti o pokožku a jej regeneráciu.

Bio nechtíkový krém - na starostlivosť o pokožku

Bio nechtíkový krém je regeneračný, výživný a prospešný pre začervenanú, podráždenú a zapálenú pokožku a je vhodný pre všetky typy pleti všetkých vekových skupín. Príjemná vôňa a vlastnosti starostlivosti o pokožku z neho robia krém rozmaznávajúci pokožku pre každodennú starostlivosť.

Výrobky z nechtíka sú ideálne na starostlivosť o jazvy. Čerstvé aj staršie jazvy sa masírujú niekoľkokrát denne organickým olejom z nechtíka lekárskeho alebo bio nechtíkovým krémom, až kým nebudú znateľne mäkšie.

Krém sa tiež často používa na suché oblasti pokožky na lakťoch, chodidlách alebo popraskaných perách.

Obnovujúci a upokojujúci účinok nechtíka sa používa aj pri liečbe úpalu. Krém sa nanáša na postihnuté miesta pokožky niekoľkokrát denne.

Účinok nechtíka sa cení aj pri kožných ochoreniach, vyrážkach, ekzémoch, lupienkovej dermatitíde, pri liečbe zle sa hojacich rán, modrín a sĺz, prasklín, omrzlín alebo popálenín.
Krém upokojuje svrbenie, začervenanie a tiež zmierňuje bolesť. Protizápalové vlastnosti produktu hovoria za jeho použitie na akné alebo pupienky.

Bio nechtíkový krém - na starostlivosť o dieťa a dojčenie
Použitie bio nechtíkového krému pri šetrnej starostlivosti o deti a matky je dobre známe. Ak je detský zadok boľavý, pokožka sa najskôr vyčistí organickým pleťovým olejom z nechtíka a potom sa nakrémuje bio nechtíkovým krémom. Jemný krém sa používa pri starostlivosti o dieťa.

Podráždené bradavky sa môžu rýchlo zotaviť a bolestivým prasklinám sa dá zabrániť, ak sú postihnuté oblasti pokožky po každom dojčení ošetrené nechtíkovým krémom alebo olejom.

Bio nechtíkový krém - po holení
Bio nechtíkový krém po holení upokojuje podráždenú alebo ľahko zapálenú pokožku a zanecháva príjemnú vôňu.

Tradičný pohľad na organický nechtíkový krém - akumulovaná solárna energia pre pokožku

Z dnešného pohľadu posudzujeme rastliny a ich účinky podľa ich aktívnych zložiek. Pre rastliny, napríklad pre ich horké látky, triesloviny, flavonoidy atď. Ale to je len jedna strana mince, ako môžeme posúdiť rastliny podľa ich použitia. Podľa starej tradície sa rastliny posudzovali nielen podľa ich materiálových vlastností, ale aj podľa energetických vlastností. Aby to mohli určiť, "starí mudrci" použili náuku o opisoch. Do hodnotenia rastlín bola okrem iného zahrnutá farba, vôňa, chuť, umiestnenie, vzhľad a oveľa viac.

Vyskúšajte sami a dodajte svojej pokožke uskladnenú slnečnú energiu a vyskúšajte, aký vplyv má "slnečná starostlivosť" nášho organického nechtíkového krému na vašu náladu a schopnosť regenerácie pokožky. Budete nadšení!

Rastlinné posolstvo nechtíka: "Prinesiem ti svetlo a uzdravím tvoje rany."

Bio certifikované

Náš organický nechtíkový krém nesie pečať schválenia Austria Bio Garantie. Toto je viditeľný znak toho, že v rukách držíte produkt najvyššej kvality. Schválenie Austria Bio Garantie je jednou z najprísnejších organických pečatí. Vysokú kvalitu nášho bio nechtíkového krému potvrdzuje aj každoročná nezávislá kontrola organickým inšpekčným orgánom. Naše ekologické kozmetické výrobky sú jasným záväzkom k prirodzenosti. Z tohto dôvodu sú tieto produkty certifikované ako ekologické - so všetkými výhodami pre ľudí i prírodu.

Použitie:
Organický nechtíkový krém je možné nanášať na pokožku niekoľkokrát denne. Vhodný na telo aj na tvár.
Tip pre používateľa: Pred nanesením bio nechtíkového krému navlhčite pokožku prostriedkom EVOLUTION Bio Hyaluron Tonic Splash alebo Bio Lavender Hydrolat.

Prémiová kvalita
• Certifikovaná organická kozmetika od Austria Bio Garantie
• Vyrobené bez genetického inžinierstva
• Vegetárian
• Bez konzervantov
• Vysoko kvalitné, kontrolované suroviny s analýzou
• Najvyššie štandardy kvality a hygienické smernice

Upozornenie: výrobok by sa mal skladovať mimo dosahu malých detí.

Skladovanie: suché, neprevyšujte izbovú teplotu.

Účinné látky: Pramenitá voda, šťava z aloe vera *, olivový olej *, slnečnicový olej *, alkohol *, emulgátor cukru v olivovom oleji, nechtík *, kandelílový vosk, arniková tinktúra *, rakytníkový olej *, mandarínkový olej *, levanduľový olej *, francúzske riasy, rastlinný vitamín E.
* kontrolované ekologické pestovanie

Zloženie:
AQUA, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE,OLEA EUROPAEA FRUIT OIL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, ALCOHOL, CETEARYL OLIVATE AND SORBITAN OLIVATE, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, CANDELILLA CERA, ARNICA MONTANA EXTRACT, HIPPOPHAE RHAMNOIDES FRUIT EXTRACT, CITRUS NOBILIS PEEL OIL, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL, ALGIN, TOCOPHEROL, LIMONENE**, LINALOOL**, GERANIOL**, CITRONELLOL**
** ako zložka prírodných éterických olejov