BIO NECHTÍKOVY PLETOVÝ OLEJ

Neohodnotené

Vysoko kvalitný bio olej z nechtíka lekárskeho je regeneračný a prospešný pre pleť. 100 Ml

€24
Dostupnosť: Skladom (5 ks)
Kód: 558
BIO NECHTÍKOVY PLETOVÝ OLEJ
Neohodnotené

Podrobný popis


Vysoko kvalitný bio olej z nechtíka lekárskeho

 Starý domáci liečivý prostriedok a "solárna energia uložená v kozmetike"
✔ Výživný, regeneračný a prospešný pre začervenanú, podráždenú a zapálenú pokožku
✔ Odporúča sa aj ako jemná starostlivosť počas tehotenstva a pre batoľatá a malé deti
✔ Vhodný pre každý typ pleti

Pohľad na zlatožlté polia nechtíka lekárskeho je balzamom na dušu. Rovnako ako zrak vyživuje dušu, organický nechtíkový olej vyživuje aj pokožku. Nie nadarmo sa nechtíku ľudovo hovorí "zlatý kvet", pretože je rovnako cenný ako zlato na hojenie rán. Pretože takmer žiadna iná rastlina nepodporuje regeneráciu a hojenie pokožky tak holisticky ako táto kvetina. Nechtík lekársky je po celé generácie známy ako "liečiteľ rán!, a preto by nemal chýbať v žiadnej lekárničke.

Náš organický olej z nechtíka lekárskeho je olej založený na osvedčenej receptúre s vysoko kvalitnými "organickými slnečnými rastlinami", ako je nechtík, arnika, olivový olej, slnečnicový olej a rakytníkový olej. Všetky majú priaznivé účinky v starostlivosti o pokožku a jej regeneráciu.

Bio nechtíkový pleťový olej - na starostlivosť o pokožku

Bio nechtíkový olej je výživný, regeneračný a prospešný pre začervenanú, podráždenú a zapálenú pokožku. Je vhodný pre všetky typy pleti všetkých vekových skupín. Upokojujúca vôňa a vlastnosti starostlivosti o pokožku z neho robia vynikajúci pleťový olej pre každodennú starostlivosť, rovnako ako masážny olej, ktorý pokožku rozmaznáva.

Olej sa osvedčil aj pri starostlivosti o jazvy. Čerstvé a staršie náboje sa masírujú organickým olejom niekoľkokrát denne, až kým nebudú znateľne mäkšie.
Pleťový olej sa tiež často používa na suché miesta na lakťoch, chodidlách alebo popraskaných perách.

Regeneračný a upokojujúci účinok nechtíka je známy aj pri úpale. Za týmto účelom sa olej nanáša na postihnuté oblasti pokožky niekoľkokrát denne.

Mnoho ľudí postihnutých kožnými chorobami oceňuje účinky nechtíka na vyrážky, ekzémy, psoriázu a dermatitídu. Okrem svrbenia zmierňuje aj bolesť. Vďaka svojim protizápalovým vlastnostiam sa produkt vyrobený z nechtíka lekárskeho používa aj proti akné a pupienkom.

Prípravok sa tiež používal na ošetrenie modrín a sĺz, ako aj zle sa hojacich rán, prasklín, preležanín, dekubitov, omrzlín a popálenín.

Bio nechtíkový pleťový olej - pre tehotenstvo, starostlivosť o dieťa a dojčenie

Klasikou je organický olej z nechtíka lekárskeho v šetrnej starostlivosti o deti a matky. Ak je detský zadok boľavý, olej sa najskôr použije na čistenie a potom aj na starostlivosť.

Na zmäkčenie, pri kožnom probléme "čiapočka z kolísky" (čo je zdravotný stav kože batolaťa s ložiskami žltkastých šupiniek zväčša na hlave vo vlastovej časti) sa postihnuté miesta pokožky jemne pretrejú olejom a cez noc sa pokryjú bavlnenou plienkou. Na druhý deň sa dajú šupinky veľmi jemne zotrieť. Ak je to potrebné, postup opakujte niekoľkokrát.

Podráždené bradavky sa môžu rýchlo zotaviť a zabrániť bolestivým prasklinám, ak sú postihnuté oblasti pokožky po kojení jemne naolejované.

Aby ste zabránili vzniku strií (strií) od začiatku tehotenstva, masírujte si ráno, večer, každý deň brucho, prsia a stehná bio olejom z nechtíka lekárskeho. Produkt je tiež odporúčaný na starostlivosť o existujúce strie.

Bio nechtíkový pleťový olej - po holení

Po holení bio olej z nechtíka lekárskeho upokojuje podráždenú alebo ľahko zapálenú pokožku a zanecháva príjemnú vôňu.

Bio nechtíkový pleťový olej - na starostlivosť o hlavu a vlasy

Organický pleťový olej z nechtíka sa používa aj na lupiny a svrbenie pokožky hlavy. Za týmto účelom sa 1 - 2 kvapky vmasírujú do pokožky hlavy. Môžete tiež zapracovať 1 - 2 kvapky oleja do vlasov kvôli starostlivosti o vlasy a proti suchým a rozštiepeným končekom.

Tradičný pohľad na nechtíkový olej - akumulovanú solárnu energiu pre pokožku

Z dnešného pohľadu posudzujeme rastliny a ich účinky podľa ich aktívnych zložiek. Pre rastliny, napríklad pre ich horké látky, triesloviny, flavonoidy atď. Ale to je len jedna strana mince, ako môžeme posúdiť rastliny podľa ich použitia. Podľa starej tradície sa rastliny posudzovali nielen podľa ich materiálových vlastností, ale aj podľa energetických vlastností. "Starí mudrci" na ich klasifikáciu použili náuku o opisoch. Do hodnotenia rastlín bola okrem iného zahrnutá farba, vôňa, chuť, umiestnenie, vzhľad a oveľa viac.

Podľa náuky o opisoch je slnku priradený nechtík s červeno-oranžovými kvetinovými šatami, arnica so žltými kvetmi, rakytník s výraznými oranžovými plodmi a slnečnica s výraznými žltými okvetnými lístkami. Slnko je žiariacim stredom našej planetárnej sústavy a považuje sa za primárny zdroj života. Všetky rastliny, ktoré sú jej priradené, vnášajú do duše svetlo, "slnko", osvetľujú myseľ a ducha súčasne. Znamená to energiu, liečenie, občerstvenie a radosť zo života. Z tohto pohľadu je ľahké si predstaviť, že slnečné rastliny "prinášajú svetlo do temných dní". Rozjasňujú myseľ a zaisťujú väčšiu radosť zo života. Rastliny slnka sú tiež liečivé a regeneračné rastliny. Tento efekt sa dnes mnohokrát potvrdzuje vďaka vynikajúcim vlastnostiam hojenia rán a regenerácie pokožky.

Vyskúšajte sami a dodajte svojej pokožke uskladnenú solárnu energiu a pocítite, aký vplyv má na vašu náladu a regeneráciu pokožky "slnečná starostlivosť", náš bio nechtíkový pleťový olej. Budete nadšení!

Rastlinná správa nechtíka: "Prinesiem ti svetlo a uzdravím tvoje rany."

Použitie:
Organický pleťový olej z nechtíka lekárskeho je možné nanášať na pokožku niekoľkokrát denne. Vhodný na telo aj na tvár.
Tip pre používateľa: Pred nanesením oleja z nechtíka lekárskeho navlhčite pokožku prostriedkom EVOLUTION Bio Hyaluron Tonic Splash alebo Bio Lavender Hydrolat. To podporuje účinok a kožný olej sa dá tak dobre distribuovať a vstrebávať do pokožky.

Bio certifikované

Náš bio olej z nechtíka lekárskeho nesie pečiatku Austria Bio Garantie. Toto je viditeľné znamenie, že máte produkt najvyššej kvality. Schválenie Austria Bio Garantie je jednou z najprísnejších organických pečatí. Vysokú kvalitu nášho oleja z nechtíka lekárskeho potvrdzuje aj každoročná nezávislá inšpekcia organickým inšpekčným orgánom. Naše ekologické kozmetické výrobky sú jasným záväzkom k prirodzenosti. Z tohto dôvodu sú tieto výrobky certifikované ako ekologické so všetkými výhodami pre ľudí i prírodu.

Prémiová kvalita
• Certifikovaná organická kozmetika od Austria Bio Garantie
• Vyrobené bez genetického inžinierstva
• Vegetárian
• Bez konzervantov
• Vysoko kvalitné, kontrolované suroviny s analýzou
• Najvyššie štandardy kvality a hygienické smernice

Upozornenie: výrobok by sa mal skladovať mimo dosahu malých detí.

Skladovanie: suché, neprevyšujte izbovú teplotu.

Účinné látky: Slnečnicový olej *, olivový olej *, nechtík lekársky *, arnika *, rakytníkový olej *, olej z palmarózy *, citrónový olej *, vanilkový extrakt *, shiu olej, rozmarínový extrakt *
* kontrolované ekologické pestovanim.