BIO LEMON BODY CREME - Bio telový krém s citrónovou trávou

Neohodnotené

Vysoko kvalitný bio telový krém z citrónovej trávy 200ml

€36
Dostupnosť: do 4 dní (5 ks)
Kód: 507
BIO LEMON BODY CREME - Bio telový krém s citrónovou trávou
Neohodnotené

Podrobný popis

Vysoko kvalitný bio telový krém z citrónovej trávy

Vyživuje a stará sa o pokožku, udržuje ju jemnú a mladistvú
✔ Upokojujúci, povzbudzujúci a osviežujúci zážitok z vône
✔ Vhodný pre každý typ pleti
✔ Zamatovo hebká, krémová textúra
✔ Na denné použitie

 Cieľom telového krému bio Lemongrass je rozmaznávať vás, cítiť sa dobre a zažiť zážitok zmyslov. - Hneď ako otvoríte organický telový krém z citrónovej trávy, zažijete budíček pre zmysly. Prírodná svieža citrusová vôňa citrónovej trávy a Litsea Cubeba, známa tiež ako tropická verbena, rozmaznáva čuch a dodáva pocit sviežosti, radosti, vnútornej sily a "všetkého možného".

Organický telový krém z citrónovej trávy dodáva pokožke to, čo potrebuje pre každodennú starostlivosť, aby zostala zdravá a mladá. Vybrané organické zložky, ako je bambucké maslo, kakaové maslo, olivový olej, slnečnicový olej, nechtík lekársky a éterické oleje, sa starajú o pokožku svojimi cennými aktívnymi zložkami. To im poskytuje prirodzené zvlhčovacie faktory, špeciálne tuky a živiny, aby zostali dlho jemné, mladé a pružné. Obsiahnuté prírodné výživové komplexy podporujú vlastnú ochrannú funkciu pokožky pred nežiaducimi vplyvmi prostredia. Obzvlášť krémovo jemná textúra organického telového krému je pokožkou rýchlo absorbovaná bez upchatia pórov. Vďaka tomu môže pokožka naďalej dobre dýchať  a zachovať si svoju prirodzenú funkciu.


Človek sa v priebehu tisícročí vyvinul k tomu, čím je dnes. Počas tohto obdobia žil v úzkom spojení s prírodou. Počas tejto doby sa v mozgu vyvinul limbický systém (systém ovplyvňujúci správanie). Afektívne a pudové správanie k životnému prostrediu je regulované limbickým systémom. Všetky prichádzajúce senzorické informácie sú koordinované v limbickom systéme a nachádzajú tu svoju emocionálnu odpoveď. Napríklad čuch je obzvlášť úzko spojený s limbickým systémom.
Prečo je to pre nás dôležité v súvislosti s kozmetikou? Konvenčná kozmetika zvyčajne obsahuje syntetické vonné zmesi. Limbický systém s nimi nielenže nič nedokáže, ale aj zmätený. Aj vo výskume je čoraz jasnejšie, že syntetické vonné látky sú zdraviu škodlivé. Za to dokáže limbický systém zvládnuť prírodné vône. Podľa toho, ktorú vôňu vdýchneme, s ňou "vždy" v nás vyvolá emočnú reakciu. Preto výberom správnej vône môžeme vedome riadiť naše emócie jedným smerom. S týmto porozumením je pochopiteľné, prečo sa čoraz viac ľudí spolieha na prírodnosť a ekologické výrobky, a to aj v kozmetike. Prírodné organické vône rozmaznávajú váš čuch a riadia emócie určitým smerom. Na príklade organického telového krému z citrónovej trávy zažijete pri každom kréme pocit radosti, prebudenia, vnútornej sily a pocit že "všetko je možné".


Bio certifikované - kvalita, ktorá sa oplatí

Náš bio telový krém z citrónovej trávy nesie pečať schválenia Austria Bio Garantie. Toto je viditeľný znak toho, že v rukách držíte produkt najvyššej kvality. Schválenie Austria Bio Garantie je jednou z najprísnejších organických pečatí. Vysokú kvalitu potvrdzuje aj každoročná nezávislá kontrola organickým inšpekčným orgánom. Naše ekologické kozmetické výrobky sú jasným záväzkom k prirodzenosti. Z tohto dôvodu sú tieto výrobky certifikované ako ekologické - so všetkými výhodami pre ľudí i prírodu.

Použitie:
Organický telový krém z citrónovej trávy je možné nanášať na pokožku niekoľkokrát denne.

Prémiová kvalita
• Certifikovaná organická kozmetika od Austria Bio Garantie
• Vyrobené bez genetického inžinierstva
• Vhodné pre vegetárianov
• Bez konzervantov
• Vysoko kvalitné, kontrolované suroviny s analýzou
• Najvyššie štandardy kvality a hygienické smernice

Upozornenie: výrobok by sa mal skladovať mimo dosahu malých detí.

Skladovanie: suché, neprevyšujte izbovú teplotu.

Účinné látky: Pramenitá voda, levanduľový hydrosol *, olivový olej *, slnečnicový olej *, cukrový emulgátor olivového oleja, nechtová tinktúra *, alkohol *, kandelílový vosk, bambucké maslo *, kakaové maslo *, olej z citrónovej trávy *, rastlinný vitamín E, olej z litsea cubeba * , potaš
* kontrolované ekologické pestovanie

Zloženie:
AQUA, Lavandula angustifolia WATER, ovocný olej Olea Europaea, olej zo semien Helianthus annuus, CETEARYL OLIVATE a SORBITAN OLIVATE, extrakt z kvetov CALENDULA OFFICINALIS, ALKOHOL, CANDELILLA CERA, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTE, Theobroma, UHLIČITAN DRASELNÝ, CITRÁL **, LIMONÉN **, LINALOOL **, GERANIOL **, CITRONELLOL **
** ako zložka prírodných éterických olejov