BIO LAVENDEL BODY CREME - Bio levanduľový telový krém

Neohodnotené

Vysoko kvalitný bio levanduľový telový krém 200ml

€36
Dostupnosť: do 4 dní (5 ks)
Kód: 504
BIO LAVENDEL BODY CREME - Bio levanduľový telový krém
Neohodnotené

Podrobný popis


Vysoko kvalitný bio levanduľový telový krém pokožku,
 vyživuje a stará sa o pokožku, udržuje ju jemnú a mladistvú.
✔ Prospešný a upokojujúci zážitok z vône
✔ Vhodný pre každý typ pleti
✔ Zamatovo hebká, krémová textúra
✔ Na denné použitie


Cítite sa pohodlne vo svojej vlastnej koži, kto by to nechcel? K tomuto cieľu významne prispieva pokožka ako najväčší zmyslový orgán človeka. Organický levanduľový telový krém vás bude rozmaznávať, cítiť sa dobre a zažívať zážitok zmyslov. - Hneď ako otvoríte bio levanduľový krém na telo, vaše zmysly sa jemne prebudia. Prírodná, upokojujúca vôňa levandule rozmaznáva čuch a dáva pocit pokoja, bezpečia, vnútorného sústredenia a novej sily.

Bio levanduľový telový krém dodáva pokožke to, čo potrebuje pre každodennú starostlivosť, aby zostala zdravá a mladá. Vybrané organické zložky, ako je levanduľový hydrolát, nechtík, bambucké maslo, kakaové maslo, olivový olej, slnečnicový olej a éterické oleje, dodávajú pokožke ich prospešné zložky. To im poskytuje prirodzené zvlhčovacie faktory, špeciálne tuky a živiny, aby zostali dlho jemné, mladé a pružné. Obsiahnuté prírodné výživové komplexy podporujú vlastnú ochrannú funkciu pokožky pred nežiaducimi vplyvmi prostredia. Obzvlášť krémovo jemná textúra organického levanduľového telového krému je pokožkou rýchlo absorbovaná bez upchatia pórov.  

Prečo ste na "slnečnej strane života" s prírodnými ingredienciami
Čo by ste určite mali vedieť a prečo sa EVOLUTION spolieha na prírodu


Človek sa v priebehu tisícročí vyvinul k tomu, čím je dnes. Počas tohto obdobia žil v úzkom spojení s prírodou. Počas tejto doby sa v mozgu vyvinul limbický systém (systém ovplyvňujúci správanie). Afektívne a pudové správanie k životnému prostrediu je regulované limbickým systémom. Všetky prichádzajúce zmyslové informácie sú koordinované v limbickom systéme a nachádzajú tu svoju emocionálnu odpoveď. Napríklad čuch je obzvlášť úzko spojený s limbickým systémom.

Prečo je to pre nás dôležité v súvislosti s kozmetikou? Konvenčná kozmetika zvyčajne obsahuje syntetické vonné zmesi. Limbický systém s nimi nielenže nič nedokáže, ale je aj zmätený. Vo výskume je tiež čoraz jasnejšie, že syntetické vône predstavujú zdravotné riziko. Zato limbický systém dokáže tolerovať prírodné vône. Podľa toho, ktorú vôňu vdýchneme, v nás "vždy" vyvolá emočnú reakciu. Preto výberom správnej vône môžeme vedome riadiť naše emócie jedným smerom. S týmto porozumením je pochopiteľné, prečo sa čoraz viac ľudí spolieha na prírodnosť a ekologické výrobky, a to aj v kozmetike. Prírodné organické vône rozmaznávajú váš čuch a riadia emócie určitým smerom. Na príklade organického levanduľového telového krému zažijete pri každom kréme pocit pokoja, bezpečia, vnútorného sústredenia a novej sily.

Vyskúšajte sami a rozmaznávajte svoju pokožku vysokokvalitnými bio ingredienciami levanduľového telového krému. Počas nanášania pleťového krému a potom sledujte svoju náladu a preciťujte svoje emócie. Budete nadšení!

Rastlinné posolstvo levandule: "Nastolím u Teba rovnováhu, upokojím Ťa a zbavím nepríjemných myšlienok"!

Bio certifikované - kvalita, ktorá sa oplatí

Náš bio levanduľový telový krém nesie pečať schválenia Austria Bio Garantie. Toto je viditeľný znak toho, že v rukách držíte produkt najvyššej kvality. Schválenie Austria Bio Garantie je jednou z najprísnejších organických pečatí. Vysokú kvalitu potvrdzuje aj každoročná nezávislá kontrola organickým inšpekčným orgánom. Naše ekologické kozmetické výrobky sú jasným záväzkom k prirodzenosti. Z tohto dôvodu sú tieto výrobky certifikované ako ekologické - so všetkými výhodami pre ľudí i prírodu.

Použitie:
Organický levanduľový telový krém je možné nanášať na pokožku niekoľkokrát denne.

Prémiová kvalita
• Čisté látky - obsahujú iba účinné látky
• Optimálna biologická dostupnosť
• Maximálna kompatibilita
• Vhodné pre vegetariánov a diabetikov
• Bez spojív, plnív, farbív, vonných látok a povrchovo aktívnych látok
• Bez konzervantov
• Bez lepku, pšenice, fruktózy, sóje, mliečnych zložiek, vajec a kvasníc
• Bez cukru a sladidiel
• Bez živočíšnych prísad
• Vyrobené bez genetického inžinierstva
• Vysoko kvalitné, kontrolované suroviny s analýzou
• Najvyššie štandardy kvality a hygienické smernice
• Výroba a výroba podľa ISO 22000, GMP
• Certifikovaná organická kozmetika

Upozornenie: výrobok by sa mal skladovať mimo dosahu malých detí.

Skladovanie: suché, neprevyšujte izbovú teplotu.

Účinné látky: Levanduľový hydrolát *, pramenitá voda, olivový olej *, slnečnicový olej *, cukorný emulgátor olivového oleja, vínny destilát *, nechtová tinktúra *, kandelílový vosk, bambucké maslo *, kakaové maslo *, levanduľový olej *, rastlinný vitamín E, potaš
* kontrolované ekologické pestovanie

Zloženie:
LAVANDULA ANGUSTIFOLIA WATER, AQUA, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, CETEARYL OLIVATE and SORBITAN OLIVATE, ALCOHOL, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, CANDELILLA CERA, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTE, THEOBROMA CACAO, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL, TOCOPHEROL, POTASSIUM CARBONATE, LINALOOL**, LIMONENE**, GERANIOL**, COUMARIN*
** ako zložka prírodných éterických olejov