BIFI HARMONELO

Neohodnotené

Harmonelo Bifi - probiotikum na črevnú mikrobiotiku 500ml                                                      

Ak sa chcete zaregistrovať kliknite tu, alebo nás kontaktujte                                                         

Pri registrácii máte 25% zľavu a pri kúpe 4 produktov máte 1 kus zdarma.

štandardná cena: €54 –10 % €48,60
Dostupnosť: do 4 dní (2 ks)
Kód: 74
BIFI HARMONELO
Neohodnotené
BIFI  HARMONELO
Akcia
ZADARMO –10 %

Podrobný popis

Harmonelo Bifi - probiotikum na črevnú mikrobiotiku 500ml

Chutný sirup na báze prebiotickej rozpustnej vlákniny z čakanky. Obsahuje jedinečnú kombináciu 12 probiotických kmeňov. Probiotiká sú šetrne ošetrená tzv. Tyndalizačnou technológiov, nedochádza tak k narušeniu probiotického účinku a priateľské baktérie si zachovávajú svoj účinok.
Uvádzame na trh úplne nový doplnok stravy, ktorého hlavným cieľom je pôsobiť priaznivo na črevnú mikrobiotu - napomáha k udržaniu jej normálneho stavu a zároveň k lepšej a hladšie priechodnosti čriev. Jednou z najväčších výhod je potom možnosť použitia aj v neštandardných prípadoch, keď nie je odporúčané užívať bežne dostupné probiotiká. Zvyšuje príjem bifidobaktérií.

 Hlavní výhody:

• Vysoká koncentracia bifidobakterií
• Sirup sa rýchlo vstrebáva – vysoká biologická dostupnosť aktivných zložiek
• Jednoduché použitie
• Bez lepku a mliečných zložiek
• Sladené rozpustnou vlákninov a steviol-glykosidy získane z rastliny stévie
• Podporuje zvýšenie čitnosti stolice a pravidelného vyprazdňovania
• Produkt je posilnený čistým inulinom, který vytvara silný synergický efekt na priateľské črevne baktérie
• Nízký glykemický index

 Zloženie aktivných látok v jednej dávke:

Harmonelo BIFI obsahuje vyvážený komplex 12 rôzných probiotických kmeňov* v počte 10 miliard priateľských bakterií v základnej dennej dávke. Čekanková vláknina 2,7 g v dennej dávke. Steviol-glykosidy (stévie) 10 mg.

 K čomu prispievá Harmonelo Bifi:

 • Zvýšený príjem bifidobakterií
• Normálnemu stavu črevnej mikrobioty
• Lepšia a hladšia priechodnosť čtriev
• Zvýšená činosť stolice 

Rozpustná vláknina


Nová generácia prebiotik na bázi upravených, enzymaticky ztekutených čakankových fruktooligosacharidov (FOS) prispievá k prirodzenej obnove črevnej mikrobioty. Pôsobí vo všetkých častiach čreva, jak v tenkom, tak  v hrubom. Tuto vlákninu nevie naše tělo využít, stráviť ani vstrebať. Je však dôležitov živinou pre naše prospěšné črevné bakterie.
Mimoto podporuje množenie bakterií bifidogenneho typu v črevách. V tom hrubom naviac zvyšuje produkci butyrátu priatelskými črevnými bakteriami. Butyrát je pro naše tělo veľmi prospešná látka. Slúži tiež ako zdroj energie pre buňky črevnej sliznice a tým napomáha k obnove jej integrity (celistvosti).

  Probiotika a prebiotika


WHO – Světová zdravotnická organizace definuje probiotika jako živé organismy, které, sú aplikované v adekvátnom množstve, pôsobia priaznivo na zdravotný stav hostitela.


Probiotické kultury, které používame, sú testované a bezpečné priateľské bakterie, čo prirodzene obývaju ludské trávice ústrojenstvo. Obecně sú probiotika chápana ako látky príznivo ovlivňujúce vývoj črevnej mikrobioty.
Prebiotika sú pre člověka nestravitelné látky, jejich konzumacia má priaznivý fyziologický účinok na hostitela. Toho je dosiahnuté selektivnou stimulaciov rastu alebo aktivitou niekterých kmeňov črevnej mikrobioty. Nejčastejšie se jedná o oligosacharidy (FOS), vlákninu, pektiny a celulózu. S nadsázkou ide povedať, že prebiotika sú potravou pre probiotika.


Mikrobiálné společenstvo sú jedny z nejstarších organismou a součást našeho sveta. Nachádzajú sa všade. Vo vzduchu, vo vode, v potrave i vnútri našeho teľa. Preto je dobré žít s nimi v harmonii. 

Stévia sladká (Stevia rebaudiana Bertoni)


Stévia je volne rastucí ker v tropických a subtropických oblastiach Jižnej a Střednej Ameriky. Hlavná sila tohoto kríku je ukrytá v jeho listoch a stonkách, ktoré obsahujú látku steviosid. Ta je 200 300krát sladšia než sacharóza a má zanedbatelný energetický obsah. Po staletí bola a je stévie využívána v přírodnej medicíne a proto sme zvolili jako sladidlo právě Steviol-glykosidy.

Čakanka  zloženie:


Extra silná rozpustná vláknina z koreňa čekanky obecnej (Cichorium intybus) na báze fruktooligosacharidu***, (regulátor kyselosti) kyselina citrónová, inulin, tyndalizovaná probiotika 10 miliard z 12 probiotických kmeňov (Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium animalis, Bifidobacterium infantis, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei, Lactobacillus reuteri, Streptococcus thermophilus ), (konzervanty) sorban draselný a benzoan sodný, aroma lesní plody, steviol-glykosid, xantanová guma. 

Dávkování:


1× denne 20 ml, sirup lde konzumovať priamo, poprípade ide doporučenú dávku rozriediť v čaji, vode alebo inom nápoji. Jedná se o doplnok stravy, který není vhodný pro těhotné či kojacé ženy a pre deti do 3 rokov. Není určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Ukládejte mimo dosah detí. 

Bohužel dle současné legislativy a NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012), které platí od 14.12.2012, nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus. Mohly vzbudit dojem zakázaného zdravotního nebo léčebného účinku bylin a přírodních látek i přesto, že se používají stovky let a pomohly mnoha lidem.

 *zoznam probiotických kmeňov obsiahnutých v Harmonelo BIFI


Bifidobacterium bifidum
Bifidobacterium lactis
Bifidobacterium longum
Bifidobacterium breve
Bifidobacterium animalis
Bifidobacterium infantis
Lactobacillus acidophilus
Lactobacillus rhamnosus
Lactobacillus plantarum
Lactobacillus casei
Lactobacillus reuteri
Streptococcus thermophilus


**Vláknina obsahuje zostatkové množstvo zmesi glukózy, fruktózy a sacharózy (max.15 %)

  Tabulka výživových hodnot 

Hodnoty obsah na 100g
Energie 79kJ / 19,74kcal
Tuky 0g
Cukry 1,4g
Proteiny 0g