Balzam na bradavky

Neohodnotené

Intenzívne ošetrujúci balzam na bradavky je vhodný na použitie počas tehotenstva a dojčenia.

€12,50
Dostupnosť: Skladom (5 ks)
Kód: 462
Balzam na bradavky
Neohodnotené

Podrobný popis

Intenzívne ošetrujúci balzam na bradavky je vhodný na použitie počas tehotenstva a dojčenia. Balzam pomáha pripraviť prsia na dojčenie, podporuje zdravie bradaviek a prináša im úľavu pri popraskaní, ktoré sa počas dojčenia môže objaviť.
Rastlinné oleje, lanolín a včelí vosk zjemňujú citlivú pokožku a hydratujú ju. Výťažky z nechtíka lekárskeho majú výborné upokojujúce účinky, miernia podráždenie a podporujú obnovu pokožky. Balzam je bez parfumov a éterických olejov, vďaka čomu je naozaj veľmi jemný a nie je potrebné ho pred dojčením utierať.

Použitie: V tehotenstve: 6 až 8 týždňov pred pôrodom aplikujte malé množstvo balzamu na bradavku a prsný dvorec a ľahko vmasírujte. Pripravíte tak prsia na záťaž počas dojčenia.
Pri dojčení: Po dojčení zľahka osušte bradavku a prsný dvorec a vmasírujte malé množstvo balzamu. Eliminujete tak riziko jej popraskania a bolestivosti. Používajte kedykoľvek podľa potreby.

Zloženie: lanolín, vosk semien slnečnice, olivový olej, extrakt z nechtíka lekárskeho, biely včelí vosk, lanolín alkohol, tokoferol