Aroma Shower Relax

Neohodnotené

Aroma Shower Relax  200ml
Uvoľnite svoje telo aj myseľ.

€8,50
Dostupnosť: do 4 dní (5 ks)
Kód: 360
Aroma Shower Relax
Neohodnotené

Podrobný popis

Aroma Shower Relax
Uvoľnite svoje telo aj myseľ.
Doprajte si relax so 100% prírodnou vôňou levandule, bergamotu a vetiveru. Jemný sprchovací krém vám prinesie pocit pokoja a uvoľnenia. Krém sa stará o vašu pokožku už pri sprchovaní vďaka obsahu rastlinných olejov a chráni ju tak pred vysušením. Relaxačný sprchovací krém má výrazné antistresové pôsobenie a napomáha pokojnému zaspávaniu.
Biodegradabilné zloženie. Vhodné pre vegánov. Upokojujúca vôňa vedecky potvrdená. Zloženie dermatologicky testované.
Prípravok je nositeľom certifikátu NATRUE.
Použitie: Počas sprchovania či kúpeľa vmasírujte sprchový krém do pokožky celého tela. Jemné tenzidy založené na rastlinnej báze síce nevytvoria veľa peny, to však nemá vplyv na ich ošetrujúce a čistiace vlastnosti.
Zloženie:
Voda, Slnečnicový olej, Coco-glukosid, Alkohol, Disodium cocoyl glutamate, Glycerín, Karagénan, Parfum*, Kyselina mliečna, Sodium Cocoyl Glutamate, Xantánová guma, Limonen, Linalol, Kumarin
* Z prírodných éterických olejov
Aroma Shower Comfort
Doprajte si chvíľu pokoja a pohody s hrejivou 100% prírodnou vôňou anízu, vanilky a citrónu. Sprchový gél sa stará o vaše zmysly a zároveň jemne umýva pokožku vďaka obsahu rastlinných tenzidov.
Biodegradabilné zloženie. Vhodné pre vegánov. Zloženie dermatologicky testované.
Prípravok je nositeľom certifikátu NATRUE
Použitie: Počas sprchovania či kúpeľa vmasírujte do pokožky celého tela a výdatne opláchnite čistou vodou.
Zloženie: Voda, Slnečnicový olej, Coco-Glucoside, Alkohol, Disodium Cocoyl Glutamate, Glycerín, Parfum*, Carrageenan, Kyselina mliečna, Sodium Cocoyl Glutamate, Xantánová guma, Limonene*, Linalool*, Geraniol*,Citral*, Eugenol*
*z esenciálnych olejov